visegrad fund logo definiti

Прес-конференція заключної конференції 25 квітня 2014 року
 

 
Підсумкова конференція проекту «Агенції місцевого та регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону: Вишеградські уроки для України»

24-25 квітня 2014 року у м. Ряшеві (Республіка Польща) відбулася підсумкова конференція проекту «Агенції місцевого та регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону: Вишеградські уроки для України».

 Проект «Мережа місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону – можливості для України» реалізується з 1 травня 2013 року по 30 квітня 2014 року у рамках програми Visegrad 4 EasternPartnershipExtendedStandardGrants pro­gram та співфінансується за рахунок коштів Міжнародного Вишеградського Фонду  (http://visegradfund.org/). Проект реалізовує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» у партнерстві з організаціями Вишеградських держав: товариством «Єврорегіон Карпатський Польща», Агенцією регіонального розвитку Свідніку (Словацка Республіка) та Агенцією регіонального розвитку» (Чеська Республіка).

Вишеград 1Вишеград 2

Детальніше...
 
ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дорогі друзі, колеги, партнери!

 

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

 

Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашої рідної України.

 

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

З повагою та щирими побажаннями,

 колектив Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»

Христос Воскрес

 
ПРЕС-АНОНС

Прес-конференція з нагоди проведення підсумкової конференції проекту Агенції місцевого  та регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону: Вишеградські уроки для України” та презентації результатів проекту

25 квітня 2014 р. о 09.30

Готель «Амбасадорські», пл. Ринок 13, Ряшів, Республіка Польща

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» (euroregionkarpaty.com.ua)  у партнерстві з організаціями Вишеградських держав: товариством «Єврорегіон Карпатський Польща» (Польща), Агенцією регіонального розвитку Свідніку (Словацька Республіка) та Агенцією регіонального розвитку (Чеська Республіка) завершують реалізацію проекту «Мережа місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону – можливості для України» за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Детальніше...
 
Навчальний візит до Польщі та Словацької Республіки у рамках проекту "Мережа місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону - можливості для України"

20 представників агенцій регіонального розвитку, громадських організацій та благодійних фондів з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Хмельницької областей та 7 представників агенцій з Дніпопетровської, Донецької і Луганської областей пртягом 26-29 листопада 2013 року взяли участь у навчальному візиті до Польщі та Словаччини. Навчальний візит організовано у рамках проекту «Мережа місцевого розвитку Карпатського Єврорегіону – можливості для України», який реалізується  Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. 

Учасники навчального візиту відвідали  Перемишльську Агенцію регіонального розвитку, Ряшівську агенцію регіонального розвитку,  Підкарпатський науково-технологічний парк AEROPOLIS, Уряд міста Богухвалі, Товариство «Локальна група діяльності «Тригон-розвиток та інновація», Асоціацію Карпатський Єврорегіон Польща, Староство повітове в Ряшеві, Староство повітове в Кросні, Локальні групи діяльності Чорноріцько-Стрижівську, «Країна Нафта», «Басейн Віскола» та словацьку Агенцію регіонального розвитку у Свідніку .

У ході візиту учасники змогли наочно ознайомитися із стандартами та напрямкам діяльності польських та словацьких інституцій, їх послугами та джерелами фінансування.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

2013 © Local Development Network of the Carpathian Euroregion - Opportunities for Ukraine